017 | Z POLE
ULLMANN Josef (1870 - 1922)
- dosažená cena: 70 000 CZK
dosažená cena: 70 000 CZK
18.8., 19:27 13975 70 000 CZK 18.8., 19:33 13975 70 000 CZK 18.8., 08:28 15375 68 000 CZK 17.8., 22:11 16070 66 000 CZK 17.8., 21:57 13975 64 000 CZK 16.8., 21:39 16070 62 000 CZK 16.8., 18:17 13975 60 000 CZK 16.8., 21:38 13975 60 000 CZK 16.8., 21:38 16070 58 000 CZK 16.8., 21:38 13975 56 000 CZK 16.8., 21:38 16070 54 000 CZK 16.8., 21:36 13975 52 000 CZK 16.8., 21:36 16070 50 000 CZK 16.8., 21:36 13975 49 000 CZK 16.8., 21:36 16070 48 000 CZK 16.8., 21:36 13975 47 000 CZK 16.8., 21:36 16070 46 000 CZK 16.8., 20:40 13975 45 000 CZK 16.8., 20:40 13154 44 000 CZK 16.8., 10:58 16070 38 000 CZK 12.8., 20:38 13975 37 000 CZK 7.8., 00:25 16070 36 000 CZK 6.8., 15:36 13154 35 000 CZK Olej na kartonu, 50 x 59,5 cm, rámováno, signováno vpravo dole J. Ullmann.