018 | MLADÁ VOŽICE
BUBENÍČEK Ota (1871 - 1962)
- dosažená cena: 1 400 CZK
dosažená cena: 1 400 CZK
18.8., 08:16 15375 1 400 CZK 18.8., 19:34 15375 1 400 CZK 17.8., 07:55 3738 1 200 CZK 16.8., 18:18 13975 1 000 CZK 17.8., 07:55 13975 1 000 CZK 17.8., 07:55 3738 900 CZK 17.8., 07:55 13975 800 CZK 17.8., 07:55 3738 700 CZK 10.8., 11:05 3738 500 CZK 6.8., 17:50 15375 400 CZK Tužka na papíře, 22,5 x 32 cm, rámováno, v paspartě, datace 1941, signováno vlevo dole Ml Vožice 41 OB.