142 | DOSTIHY
KOLÁŘ Radomír (1924 - 1993)
- dosažená cena: 2 000 CZK
dosažená cena: 2 000 CZK
18.8., 07:27 18693 2 000 CZK 20.8., 19:30 18693 2 000 CZK 12.8., 22:09 11621 1 800 CZK 18.8., 07:27 11621 1 800 CZK 18.8., 07:27 18693 1 600 CZK 17.8., 21:47 11621 1 400 CZK 17.8., 21:47 18693 1 200 CZK Kombinovaná technika na papíře, 36 x 42 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1980, signováno dole uprostřed R. Kolář 1980.