036 | VESNICKÁ CESTA V ZIMĚ
RADA Vlastimil (1895 - 1962)
- dosažená cena: 36 000 CZK
dosažená cena: 36 000 CZK
24.10., 16:26 14597 36 000 CZK 26.10., 20:10 14597 36 000 CZK 19.10., 14:43 13956 35 000 CZK Olej na plátně, 50,5 x 59 cm, rámováno, datace 1928, signováno vlevo dole Vlast. Rada 28.
Dialogy v obrazech, Galerie Diamant S.V.U. Mánes, duben – květen, Praha, 2014
Dialogy v obrazech, S.V.U. Mánes, Praha, 2014, s. 107.
Má vlast - pocta české krajinomalbě, S.V:U. Mánes a Správa Pražského hradu, Praha, 2015, s. 522.