037 | LEŽÍCÍ AKT
SVOLINSKÝ Karel (1896 - 1986)
- zpět
Tužka na papíře, 23 x 37,5 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, signováno ligaturou vpravo dole KS.