042 | ORIENTÁLNÍ DÍVKA
MULTRUS Josef (1898 - 1957)
- dosažená cena: 20 000 CZK
dosažená cena: 20 000 CZK
24.10., 20:11 7599 20 000 CZK 26.10., 20:22 7599 20 000 CZK 24.10., 16:26 14597 19 000 CZK 24.10., 15:37 7599 18 000 CZK 23.10., 13:05 14777 17 000 CZK 19.10., 14:44 13956 16 000 CZK 13.10., 14:02 14777 15 000 CZK Olej na plátně, 48 x 39 cm, rámováno, signováno vpravo dole MULTRUS.