043 | ZIMNÍ ČAS
MULTRUS Josef (1898 - 1957)
- dosažená cena: 31 000 CZK
dosažená cena: 31 000 CZK
26.10., 20:23 19922 31 000 CZK 26.10., 20:25 19922 31 000 CZK 26.10., 20:12 14777 30 000 CZK 26.10., 13:58 19922 29 000 CZK 25.10., 08:43 14777 28 000 CZK 17.10., 10:43 16028 25 000 CZK 23.10., 13:06 16028 25 000 CZK 23.10., 13:06 14777 24 000 CZK 19.10., 14:44 16028 23 000 CZK 19.10., 14:44 13956 22 000 CZK 19.10., 14:44 16028 20 000 CZK 19.10., 14:44 13956 19 000 CZK Olej na plátně, 80 x 100 cm, rámováno, signováno vlevo dole MULTRUS.
Posoudili a pravost díla potvrdili PhDr. Naděžda Blažíčková - Horová a PhDr. Mgr. Michael Zachař.
Má vlast - pocta české krajinomalbě, S.V.U. Mánes a Správa Pražského hradu, Praha, 2015, s. 638.