044 | VYPŘAHÁNÍ SANÍ
MORAVEC Alois (1899 - 1987)
- dosažená cena: 9 500 CZK
dosažená cena: 9 500 CZK
26.10., 08:39 14777 9 500 CZK 26.10., 20:26 14777 9 500 CZK 24.10., 16:27 14597 9 000 CZK 23.10., 13:06 14777 8 500 CZK 19.10., 14:45 13956 8 000 CZK Olej na plátně, 69 x 99 cm, rámováno, datace 1977, signováno vpravo dole Moravec 77.