045 | KOSTEL NANEBEVZETÍ PANNY MARIE V TRHOVÝCH SVINECH
MORAVEC Alois (1899 - 1987)
- dosažená cena: 15 000 CZK
dosažená cena: 15 000 CZK
24.10., 15:37 7599 15 000 CZK 26.10., 20:28 7599 15 000 CZK Olej na plátně, 64 x 80 cm, rámováno, datace 1939, signováno vlevo dole 39 Alois Moravec, zezadu opatřeno štítkem s č. 8., opatřeno přípisem s určením