046 | MOTIV Z ITÁLIE
BOUDA Cyril (1901 - 1984)
- dosažená cena: 700 CZK
dosažená cena: 700 CZK
26.10., 00:00 5167 700 CZK 26.10., 20:30 5167 700 CZK 15.10., 20:20 15457 600 CZK 13.10., 13:32 4271 500 CZK Barevná litografie na papíře, 33,5 x 24 cm, volný list, signováno vpravo dole C. Bouda, list č. 106/200.