049 | BRETAŇSKÉ POBŘEŽÍ
NOVÁK Václav Vojtěch (1901 - 1969)
- dosažená cena: 15 000 CZK
dosažená cena: 15 000 CZK
24.10., 15:38 7599 15 000 CZK 26.10., 20:36 7599 15 000 CZK 19.10., 14:45 13956 14 000 CZK 23.10., 13:07 14777 14 000 CZK 13.10., 14:02 14777 10 000 CZK Olej na kartonu, 26 x 33 cm, rámováno, datace – 30. léta 20. století, signováno vpravo dole V. V. N.