053 | KRAJINA Z ORLICKÝCH HOR
FIŠÁREK Alois (1906 - 1980)
- dosažená cena: 20 000 CZK
dosažená cena: 20 000 CZK
23.10., 13:08 14777 20 000 CZK 25.10., 17:58 14777 20 000 CZK 27.10., 19:04 14777 20 000 CZK 25.10., 17:58 14597 19 000 CZK Olej na plátně, 61 x 88,5 cm, rámováno, datace 1949, signováno vpravo dole A. FIŠÁREK 49.