095 | KROTITEL SNŮ
COUFAL Ondřej (1979)
- dosažená cena: 7 500 CZK
dosažená cena: 7 500 CZK
27.10., 20:15 14597 7 500 CZK 27.10., 20:28 14597 7 500 CZK 27.10., 12:23 17711 7 000 CZK 27.10., 00:04 14597 6 500 CZK 26.10., 09:27 17711 6 000 CZK 26.10., 08:57 14597 5 500 CZK 20.10., 17:30 17711 5 000 CZK Olej na sololitové desce, 80 x 62 cm, rámováno, datace 2000, signováno vlevo dole O. Coufal 2000.
Ondřej Coufal – Obrazy, Vltavín, Praha, 2002.