014 | KRAJINA OD DŽBÁNU
RABAS Václav (1885 - 1954)
- dosažená cena: 52 000 CZK
dosažená cena: 52 000 CZK
24.10., 15:58 7599 52 000 CZK 26.10., 19:26 7599 52 000 CZK 24.10., 15:29 13956 50 000 CZK 24.10., 15:58 13956 50 000 CZK 24.10., 15:58 7599 49 000 CZK 24.10., 15:58 13956 48 000 CZK 24.10., 15:58 7599 47 000 CZK 24.10., 15:57 13956 46 000 CZK 24.10., 15:57 7599 45 000 CZK 24.10., 15:57 13956 44 000 CZK 24.10., 15:57 7599 43 000 CZK 24.10., 15:27 7599 41 000 CZK 13.10., 13:59 14777 40 000 CZK 24.10., 15:26 7599 40 000 CZK 19.10., 14:39 14777 39 000 CZK 19.10., 14:39 13956 38 000 CZK 16.10., 14:16 14777 37 000 CZK 16.10., 14:16 16028 36 000 CZK Olej na plátně, 61 x 93 cm, rámováno, datace 1935, signováno vpravo dole Rabas 35, opatřeno autorským přípisem s určením.
Opatřeno znaleckým posudkem PhDr. J. Nízkého.