062 | STOJÍCÍ AKT
JANEČEK Ota (1919 - 1996)
- dosažená cena: 1 000 CZK
dosažená cena: 1 000 CZK
27.10., 19:04 19033 1 000 CZK 27.10., 19:22 19033 1 000 CZK Barevná litografie na papíře, 17,5 x 12,5 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, signováno vpravo dole Ota Janeček.