066 | SLUNEČNICE
PADERLÍK Arnošt (1919 - 1999)
- dosažená cena: 24 000 CZK
dosažená cena: 24 000 CZK
27.10., 19:30 14597 24 000 CZK 27.10., 00:58 12584 23 000 CZK 25.10., 18:02 14597 22 000 CZK 20.10., 14:39 5672 21 000 CZK 20.10., 13:24 16028 20 000 CZK 20.10., 14:39 16028 20 000 CZK 20.10., 14:39 5672 19 000 CZK 20.10., 14:39 16028 18 000 CZK 20.10., 14:39 5672 17 000 CZK 16.10., 09:46 16028 16 000 CZK 13.10., 12:12 12416 15 000 CZK Olej na plátně, 105,5 x 63 cm, rámováno, datace 1950, signováno vpravo dole PADERLÍK 50.