071 | SEDÍCÍ AKT
MATAL Bohumír (1922 - 1988)
- dosažená cena: 19 000 CZK
dosažená cena: 19 000 CZK
27.10., 19:46 7599 19 000 CZK 27.10., 19:48 7599 19 000 CZK 27.10., 19:45 5666 18 000 CZK 27.10., 19:44 7599 17 000 CZK 27.10., 19:43 5666 16 000 CZK 27.10., 19:41 7599 15 000 CZK 27.10., 19:41 5666 14 000 CZK 27.10., 19:40 7599 13 000 CZK 27.10., 19:39 5666 12 000 CZK 24.10., 15:46 7599 11 000 CZK 19.10., 14:58 13956 10 000 CZK Barevný pastel na papíře, 52 x 32,5 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, signováno vpravo dole Matal 56, dole uprostřed autorská dedikace.