074 | ACNAVI ET MOI, LE MALHEUREUX
NOVÁK Ladislav (1925 - 1999)
- dosažená cena: 11 000 CZK
dosažená cena: 11 000 CZK
27.10., 19:51 14597 11 000 CZK 27.10., 19:54 14597 11 000 CZK 27.10., 19:51 8710 10 000 CZK 27.10., 19:49 14597 9 500 CZK 27.10., 19:49 8710 9 000 CZK 27.10., 19:47 14597 8 500 CZK 27.10., 19:47 8710 8 000 CZK 27.10., 19:45 14597 7 500 CZK 27.10., 19:45 8710 7 000 CZK 27.10., 19:27 14597 6 500 CZK 27.10., 18:07 5167 6 000 CZK 27.10., 19:27 14597 6 000 CZK 25.10., 18:02 14597 5 000 CZK Muchláž na papíře, 47,5 x 36 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1996, signováno vpravo dole autorskou ligaturou LN, dole uprostřed autorský přípis s určením.