075 | SVATEBNÍ KYTICE
KOMÁREK Vladimír (1928 - 2002)
- dosažená cena: 45 000 CZK
dosažená cena: 45 000 CZK
26.10., 22:10 13956 45 000 CZK 27.10., 19:48 13956 45 000 CZK 26.10., 22:10 12584 44 000 CZK 26.10., 08:41 13956 43 000 CZK 26.10., 08:41 14777 42 000 CZK 23.10., 13:10 14777 40 000 CZK 13.10., 14:04 14777 30 000 CZK 17.10., 10:44 16028 30 000 CZK 13.10., 11:40 6339 28 000 CZK Olej na kartonu, 69,5 x 50 cm, rámováno, datace 1983, signováno vlevo dole V. Komárek 83.