076 | GERONA
JÍRA Josef (1929 - 2005)
- dosažená cena: 45 000 CZK
dosažená cena: 45 000 CZK
27.10., 19:25 5167 45 000 CZK 27.10., 19:50 5167 45 000 CZK 27.10., 19:16 4565 44 000 CZK 27.10., 19:11 5167 43 000 CZK 27.10., 19:10 6905 42 000 CZK 27.10., 19:10 5167 41 000 CZK 27.10., 19:10 5167 41 000 CZK 27.10., 19:10 6905 40 000 CZK 27.10., 19:10 5167 39 000 CZK 27.10., 19:10 6905 38 000 CZK 27.10., 19:10 5167 37 000 CZK 27.10., 19:10 6905 36 000 CZK 27.10., 19:04 4565 34 000 CZK 27.10., 18:08 5167 33 000 CZK 27.10., 18:33 12584 33 000 CZK 17.10., 12:57 6905 31 000 CZK 13.10., 14:12 12584 30 000 CZK Kombinovaná technika na papíře adjustovaném na plátně, 44,5 x 54,5 cm, rámováno, datace 1980, signováno vpravo dole J Jíra 80, zezadu opatřeno autorským přípisem s určením.