078 | OPUŠTĚNÁ ULICE
GRUBER Ivan (1929 - 2015)
- dosažená cena: 10 000 CZK
dosažená cena: 10 000 CZK
24.10., 15:47 7599 10 000 CZK 27.10., 19:54 7599 10 000 CZK Olej na překližce, 30,5 x 21 cm, rámováno, datace 1963, signováno vpravo dole Ivan Gruber 1963.
Konzultováno s prof. PhDr. Jaromírem Zeminou a opatřeno znaleckým posudkem PhDr. Martina Kodla.