079 | AKT
MIKULKA Alois (1933)
- dosažená cena: 42 000 CZK
dosažená cena: 42 000 CZK
27.10., 19:55 20441 42 000 CZK 27.10., 19:59 20441 42 000 CZK 27.10., 19:52 4451 41 000 CZK 27.10., 19:48 14597 40 000 CZK 27.10., 19:52 14597 40 000 CZK 27.10., 19:52 4451 39 000 CZK 27.10., 19:20 5167 37 000 CZK 27.10., 19:09 4451 36 000 CZK 27.10., 18:53 5167 35 000 CZK 27.10., 18:50 5139 34 000 CZK 27.10., 18:52 5167 34 000 CZK 27.10., 18:50 5139 33 000 CZK 27.10., 18:51 5139 33 000 CZK 27.10., 18:51 5167 32 000 CZK 27.10., 18:51 5139 29 000 CZK 27.10., 18:51 5167 28 000 CZK 27.10., 18:51 5139 27 000 CZK 27.10., 18:51 5167 26 000 CZK 27.10., 18:09 5167 24 000 CZK 27.10., 17:57 4451 20 000 CZK 27.10., 12:13 20441 19 000 CZK 19.10., 14:59 13956 18 000 CZK Olej na kartonu, 43,5 x 32,5 cm, rámováno, vpředu vlevo dole připsáno STATE LOUIS.