080 | BACHOVSKÝ MOTIV
WAGNER Libor (1933 - 1994)
- dosažená cena: 15 000 CZK
dosažená cena: 15 000 CZK
24.10., 15:47 7599 15 000 CZK 27.10., 19:58 7599 15 000 CZK Olej na plátně, 116,5 x 70,5 cm, rámováno, signováno vlevo nahoře L. WAGNER.