087 | MASSADA
BÍM Tomáš (1946)
- dosažená cena: 25 000 CZK
dosažená cena: 25 000 CZK
27.10., 19:27 7599 25 000 CZK 27.10., 20:12 7599 25 000 CZK 27.10., 18:34 12584 24 000 CZK 26.10., 20:11 7599 23 000 CZK 26.10., 11:12 12584 22 000 CZK 24.10., 15:48 7599 21 000 CZK 19.10., 14:59 13956 20 000 CZK Akryl na sololitové desce, 20 x 20 cm, rámováno, datace 1999, signováno vpravo dole BÍM 99, zezadu opatřeno autorským přípisem s určením.
Z ateliéru autora.