089 | OBSEDÁNÍ PEGASE
SLÁDEK Karel (1952)
- dosažená cena: 12 000 CZK
dosažená cena: 12 000 CZK
27.10., 20:12 14597 12 000 CZK 27.10., 20:17 14597 12 000 CZK 27.10., 18:11 5167 11 000 CZK 26.10., 08:55 14597 10 000 CZK Akryl na plátně, 73 x 61 cm, rámováno, datace 2001, signováno vpravo dole K. SLÁDEK 2001, na blindrámu opatřeno autorským štítkem.