091 | JEJÍ KŘÍDLO
BRICHCÍN Roman (1958)
- dosažená cena: 5 000 CZK
dosažená cena: 5 000 CZK
26.10., 08:42 14777 5 000 CZK 27.10., 20:20 14777 5 000 CZK Kombinovaná technika na papíře, 30 x 42 cm, rámováno, pod sklem, datace 2011, signováno dole uprostřed BRICHCÍN.