092 | BEZ NÁZVU
MAINER Martin (1959)
- dosažená cena: 6 000 CZK
dosažená cena: 6 000 CZK
27.10., 20:18 6833 6 000 CZK 27.10., 20:24 6833 6 000 CZK 27.10., 20:18 14597 5 500 CZK 27.10., 20:15 6833 5 000 CZK 27.10., 20:15 5167 4 800 CZK 27.10., 20:14 14597 4 600 CZK 27.10., 19:14 5167 4 400 CZK 27.10., 18:54 5139 4 200 CZK 27.10., 19:14 5139 4 200 CZK 27.10., 19:14 5167 4 000 CZK 26.10., 08:55 14597 3 400 CZK 25.10., 12:49 5139 3 200 CZK 26.10., 08:42 5139 3 200 CZK 26.10., 08:42 14777 3 000 CZK 13.10., 22:52 6833 2 000 CZK Olej na sololitové desce, 40 x 36 cm, rámováno.