100 | ČERNOBÍLÁ STRUKTURA
SÝKORA Zdeněk (1920 – 2011)
- dosažená cena: 37 000 CZK
dosažená cena: 37 000 CZK
27.10., 07:43 19394 37 000 CZK 27.10., 19:51 14777 37 000 CZK 27.10., 20:38 19394 37 000 CZK 27.10., 08:40 19394 36 000 CZK 27.10., 08:40 14597 35 000 CZK 27.10., 00:05 14597 33 000 CZK 24.10., 23:03 19394 32 000 CZK 26.10., 08:57 14597 32 000 CZK 26.10., 08:43 19394 31 000 CZK 26.10., 08:43 14777 30 000 CZK 24.10., 15:41 13956 28 000 CZK 15.10., 12:02 19394 27 000 CZK 19.10., 15:01 13956 27 000 CZK 15.10., 11:49 6265 25 000 CZK 15.10., 12:02 19394 25 000 CZK 15.10., 12:02 6265 21 000 CZK 15.10., 12:02 19394 20 000 CZK 15.10., 12:02 6265 17 000 CZK 15.10., 12:02 19394 16 000 CZK 15.10., 11:51 6265 15 000 CZK 15.10., 11:51 19394 14 000 CZK 15.10., 09:27 19394 12 000 CZK 14.10., 19:58 6265 11 000 CZK 13.10., 14:05 14777 10 000 CZK Serigrafie na papíře, 70 x 50 cm, rámováno, pod sklem, signováno vpravo dole tužkou Sýkora 1975, list č. 27/100, restaurováno.