001 | ZŘÍCENINA NAD ŘEKOU
PIEPENHAGEN August Bedřich (1791 - 1868)
- dosažená cena: 82 000 CZK
dosažená cena: 82 000 CZK
26.10., 19:06 14777 82 000 CZK 26.10., 19:10 14777 82 000 CZK 26.10., 19:06 4452 80 000 CZK 26.10., 19:03 14777 78 000 CZK 26.10., 19:03 4452 76 000 CZK 26.10., 19:03 14777 74 000 CZK 26.10., 19:02 4452 72 000 CZK 26.10., 18:57 14777 70 000 CZK 26.10., 19:00 14777 70 000 CZK 26.10., 19:00 4452 68 000 CZK 26.10., 19:00 14777 66 000 CZK 26.10., 19:00 4452 64 000 CZK 24.10., 15:27 13956 60 000 CZK 26.10., 18:56 13956 56 000 CZK 26.10., 18:56 14777 54 000 CZK 13.10., 13:57 14777 50 000 CZK Olej na plátně, rentoilováno, 23 x 29 cm, rámováno, signováno vlevo dole ligaturou AP.
Posoudil pravost díla potvrdil PhDr. Mgr. Michael Zachař.