005 | STUDY OF SQUAW
MAROLD Luděk (1865 - 1898)
- dosažená cena: 27 000 CZK
dosažená cena: 27 000 CZK
26.10., 19:07 4452 27 000 CZK 26.10., 19:13 4452 27 000 CZK 26.10., 19:07 12584 26 000 CZK 26.10., 19:06 4452 25 000 CZK 26.10., 19:05 12584 24 000 CZK 26.10., 19:05 4452 23 000 CZK 26.10., 18:56 16105 22 000 CZK 26.10., 18:43 12584 21 000 CZK 26.10., 11:16 12819 20 000 CZK 26.10., 11:03 12584 19 000 CZK 25.10., 17:27 12819 18 000 CZK 24.10., 15:15 14777 17 000 CZK 24.10., 14:06 5672 16 000 CZK 23.10., 11:20 6339 15 000 CZK 23.10., 09:46 12819 14 000 CZK 20.10., 14:51 5672 13 000 CZK 20.10., 11:46 12819 12 000 CZK 17.10., 14:22 12584 11 000 CZK 13.10., 11:31 6339 10 000 CZK Kvaš na papíře, 30 x 18,5 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, signováno vlevo dole L.M.