006 | PROCHÁZKA PARKEM
ULLMANN Josef (1870 - 1922)
- dosažená cena: 65 000 CZK
dosažená cena: 65 000 CZK
26.10., 19:10 19922 65 000 CZK Olej na lepence, 51 x 58,5 cm, rámováno, datace 1918, signováno vlevo dole J. Ullmann 1918.