007 | PŘED BOUŘÍ
BUBENÍČEK Ota (1871 - 1962)
- dosažená cena: 34 000 CZK
dosažená cena: 34 000 CZK
26.10., 19:18 4452 34 000 CZK 26.10., 19:20 4452 34 000 CZK 26.10., 19:16 14777 33 000 CZK 26.10., 19:13 4452 32 000 CZK 26.10., 19:13 14777 31 000 CZK 26.10., 19:11 4452 30 000 CZK 26.10., 19:11 14777 29 000 CZK 26.10., 19:08 4452 28 000 CZK 26.10., 19:07 7599 27 000 CZK 26.10., 19:04 4452 26 000 CZK 24.10., 15:21 7599 25 000 CZK 24.10., 15:19 14777 24 000 CZK 24.10., 15:21 14777 24 000 CZK 24.10., 15:21 7599 23 000 CZK 14.10., 16:29 16028 21 000 CZK 23.10., 12:57 16028 21 000 CZK 23.10., 12:57 14777 20 000 CZK 23.10., 11:21 16028 18 000 CZK 23.10., 11:21 6339 17 000 CZK 19.10., 14:37 16028 16 000 CZK 19.10., 14:37 13956 15 000 CZK 14.10., 16:28 16028 13 000 CZK 14.10., 16:24 16028 12 000 CZK Olej na plátně, 53 x 74,5 cm, rámováno, signováno vlevo dole O. Bubeníček.