008 | KRAJINA S KOSTELÍKEM
HUDEČEK Antonín (1872 - 1941)
- dosažená cena: 56 000 CZK
dosažená cena: 56 000 CZK
26.10., 19:13 19553 56 000 CZK 26.10., 19:16 19553 56 000 CZK 24.10., 15:20 14777 54 000 CZK 26.10., 19:13 19553 54 000 CZK 24.10., 16:22 14777 52 000 CZK 24.10., 16:22 14597 50 000 CZK 19.10., 14:38 13956 48 000 CZK Olej na kartonu, 67 x 100 cm, rámováno, signováno vpravo dole Ant. Hudeček.