010 | ČESAJÍCÍ SE ŽENA
VEJRYCH Rudolf (1882 - 1939)
- dosažená cena: 15 000 CZK
dosažená cena: 15 000 CZK
24.10., 15:21 14777 15 000 CZK 26.10., 11:05 12584 15 000 CZK 26.10., 19:18 14777 15 000 CZK 24.10., 16:22 14777 14 000 CZK 24.10., 16:22 14597 13 000 CZK 23.10., 12:59 14777 12 000 CZK 17.10., 14:21 12584 11 000 CZK 13.10., 13:58 14777 10 000 CZK 17.10., 14:21 14777 10 000 CZK 17.10., 14:21 12584 9 500 CZK Olej na plátně adjustovaném na lepence, 33,5 x 24,5 cm, rámováno, signováno vpravo dole R. Vejrych, zezadu opatřeno dedikací.
V. Ševčík (ed), Malíř Rudolf Vejrych, Praha, 2006, s. 52, obr. 106.