011 | POHLED NA MLÝN S JEZEM (LEDČE)
FRIDRICH Miroslav Bedřich (1884 - 1964)
- dosažená cena: 54 000 CZK
dosažená cena: 54 000 CZK
26.10., 19:17 14777 54 000 CZK 26.10., 19:21 14777 54 000 CZK 24.10., 15:25 7599 52 000 CZK 24.10., 15:21 14777 50 000 CZK 24.10., 15:25 14777 50 000 CZK 24.10., 15:25 7599 49 000 CZK 24.10., 15:24 14777 48 000 CZK 24.10., 15:24 7599 47 000 CZK 24.10., 15:24 14777 46 000 CZK 24.10., 15:24 7599 45 000 CZK 24.10., 15:23 14777 44 000 CZK 24.10., 15:23 7599 43 000 CZK 23.10., 12:59 14777 42 000 CZK 19.10., 14:39 13956 41 000 CZK 17.10., 20:28 14777 40 000 CZK Olej na plátně, 110 x 57,5 cm, rámováno, datace 1907, signováno vpravo dole Fridrich Miroslav Ledče 1907.
Mistři české krajinomalby, S.V.U. Mánes, Praha, 2011, s. 54.