015 | PODZIMNÍ RÁNO
BOHÁČEK Karel (1886 - 1928)
- dosažená cena: 43 000 CZK
dosažená cena: 43 000 CZK
24.10., 16:23 13956 43 000 CZK 26.10., 19:28 13956 43 000 CZK 24.10., 16:23 14597 42 000 CZK 23.10., 13:00 14777 40 000 CZK Olej na kartonu, 70 x 99 cm, rámováno, datace 1910, signováno vpravo dole K. Boháček, vpředu vpravo dole opatřeno autorským přípisem s určením.
Má vlast - pocta české krajinomalbě, S.V:U. Mánes a Správa Pražského hradu, Praha, 2015, s. 375.