016 | ŽENSKÝ AKT S BÍLOU DRAPERIÍ
KONÍČEK Oldřich (1886 - 1932)
- dosažená cena: 44 000 CZK
dosažená cena: 44 000 CZK
26.10., 19:30 14777 44 000 CZK 26.10., 19:32 14777 44 000 CZK 26.10., 19:29 4565 43 000 CZK 26.10., 19:23 14777 42 000 CZK 26.10., 19:22 4565 41 000 CZK 26.10., 19:21 14777 40 000 CZK 26.10., 18:57 4565 39 000 CZK 24.10., 15:30 13956 38 000 CZK 26.10., 18:57 4565 38 000 CZK 25.10., 16:34 13956 37 000 CZK 25.10., 16:34 16432 36 000 CZK 22.10., 09:13 14777 34 000 CZK 19.10., 14:40 13956 33 000 CZK 13.10., 13:24 5473 32 000 CZK 17.10., 20:29 5473 32 000 CZK 17.10., 20:29 14777 31 000 CZK 17.10., 14:20 5473 30 000 CZK 17.10., 14:20 12584 29 000 CZK 17.10., 14:20 5473 28 000 CZK 17.10., 14:20 12584 27 000 CZK 13.10., 14:00 5473 26 000 CZK 13.10., 14:00 14777 25 000 CZK 13.10., 13:26 5473 20 000 CZK 13.10., 13:26 4271 19 000 CZK Olej na kartonu, 101 x 71 cm, rámováno, signováno vpravo dole Old. Koníček, zezadu na kartonu opatřeno číslem soupisu díla č. k. 1539.
Metamorphoses – Proměny ženy ve výtvarném umění, S.V.U. Mánes, 2013, s. 64, 66/67.