017 | DVĚ ŽENY
ČAPEK Josef (1887 - 1945)
- dosažená cena: 20 000 CZK
dosažená cena: 20 000 CZK
26.10., 19:13 5672 20 000 CZK 26.10., 19:32 5672 20 000 CZK 26.10., 19:12 7599 19 000 CZK 26.10., 19:09 5672 18 000 CZK 24.10., 20:10 7599 17 000 CZK 24.10., 16:24 14597 16 000 CZK 24.10., 15:28 7599 15 000 CZK 20.10., 14:13 5672 14 000 CZK 15.10., 20:18 15457 13 000 CZK 14.10., 23:31 12491 12 000 CZK Tuš na kartonu, 38,5 x 26 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace - 20. léta 20. století, vpředu vpravo nahoře psáno tužkou Agrafena str. 69.
Opatřeno odborným posudkem PhDr. Pavly Pečínkové, CSc.