019 | ZIMA V LESE
SCHADT Karel (1888 - 1955)
- dosažená cena: 39 000 CZK
dosažená cena: 39 000 CZK
24.10., 16:01 7599 39 000 CZK 26.10., 19:36 7599 39 000 CZK 24.10., 15:30 13956 38 000 CZK 24.10., 16:01 7599 38 000 CZK 24.10., 16:01 13956 37 000 CZK 24.10., 16:01 7599 36 000 CZK 24.10., 16:01 13956 35 000 CZK 24.10., 16:01 7599 34 000 CZK 24.10., 16:00 13956 33 000 CZK 24.10., 16:00 7599 32 000 CZK 24.10., 16:00 13956 31 000 CZK 24.10., 16:00 7599 30 000 CZK 24.10., 16:00 13956 29 000 CZK 24.10., 16:00 7599 28 000 CZK 24.10., 16:00 13956 27 000 CZK 24.10., 16:00 7599 26 000 CZK 24.10., 15:59 13956 25 000 CZK 24.10., 15:59 7599 24 000 CZK 24.10., 15:59 13956 23 000 CZK 24.10., 15:59 7599 22 000 CZK 24.10., 15:29 7599 20 000 CZK 23.10., 13:01 14777 19 000 CZK 19.10., 14:40 13956 18 000 CZK Olej na plátně, 70 x 100,5 cm, rámováno, signováno vpravo dole K. SCHADT.