020 | PLACHETNICE NA MOŘI
ZAHEL Adolf (1888 - 1958)
- dosažená cena: 15 000 CZK
dosažená cena: 15 000 CZK
26.10., 18:52 14777 15 000 CZK 26.10., 19:06 14777 15 000 CZK 26.10., 19:38 14777 15 000 CZK 26.10., 19:06 20132 14 000 CZK 26.10., 19:02 14777 13 000 CZK 26.10., 19:02 20132 12 000 CZK 26.10., 18:28 7599 10 000 CZK 26.10., 14:23 20132 9 500 CZK 26.10., 08:14 7599 9 000 CZK 26.10., 08:04 20132 8 500 CZK 24.10., 15:30 7599 8 000 CZK Olej na překližce, 33 x 44,5 cm, rámováno, datace 1947, signováno vpravo dole Ad. A. Zahel 1947, zezadu opatřeno k. číslem díla č. 1268.