021 | KRAJINA S LOMEM
ZAHEL Adolf (1888 - 1958)
- dosažená cena: 8 500 CZK
dosažená cena: 8 500 CZK
26.10., 19:40 14777 8 500 CZK 24.10., 16:24 14597 8 000 CZK Olej na plátně, 55,5 x 90 cm, rámováno, datace 1950, signováno vpravo dole Ad. A. Zahel 1950, zezadu opatřeno štítkem s určením a k. číslem díla č. 1310.