024 | KAMENIČKY - HLINSKO
MACOUN Gustav (1889 - 1934)
- dosažená cena: 70 000 CZK
dosažená cena: 70 000 CZK
26.10., 19:39 8718 70 000 CZK 26.10., 19:46 8718 70 000 CZK 26.10., 19:38 14777 68 000 CZK 26.10., 19:09 8718 66 000 CZK 26.10., 18:53 14777 64 000 CZK 26.10., 07:56 8718 62 000 CZK 26.10., 06:55 7599 60 000 CZK 26.10., 01:53 8718 58 000 CZK 24.10., 20:11 7599 56 000 CZK 24.10., 18:27 8718 54 000 CZK 24.10., 15:33 7599 52 000 CZK 24.10., 15:31 13956 50 000 CZK 24.10., 15:33 7599 50 000 CZK 24.10., 15:32 13956 49 000 CZK 24.10., 15:32 7599 48 000 CZK 24.10., 15:32 13956 47 000 CZK 24.10., 15:32 7599 46 000 CZK 22.10., 09:14 14777 44 000 CZK 19.10., 14:40 13956 43 000 CZK 19.10., 09:24 14777 42 000 CZK 15.10., 18:29 12961 41 000 CZK 13.10., 14:01 14777 40 000 CZK Olej na plátně, 97 x 133,5 cm, rámováno, signováno vlevo dole MACOUN.
Má vlast - pocta české krajinomalbě, Galerie Diamant S.V.U. Mánes, Praha, 2015.