025 | VÝHLED Z KNĚHYNĚ
MERVART August (1889 - 1968)
- dosažená cena: 31 000 CZK
dosažená cena: 31 000 CZK
26.10., 19:46 5560 31 000 CZK 26.10., 19:51 5560 31 000 CZK 26.10., 19:45 14777 30 000 CZK 26.10., 19:43 5560 29 000 CZK 26.10., 19:42 14777 28 000 CZK 26.10., 19:34 5560 27 000 CZK 25.10., 12:16 12584 26 000 CZK 24.10., 15:34 7599 25 000 CZK 24.10., 15:32 13956 24 000 CZK 24.10., 15:34 13956 24 000 CZK 24.10., 15:34 7599 23 000 CZK 24.10., 15:34 13956 22 000 CZK 24.10., 15:34 7599 21 000 CZK 23.10., 13:02 14777 19 000 CZK 13.10., 14:06 12584 18 000 CZK Olej na lepence, 32 x 51 cm, rámováno, pod sklem, datace 1946, signováno vpravo dole Aug. Mervart. 46, zezadu přípis s určením.