028 | AMAZONKA
HRSKA Vladimír Alexander (1890 - 1954)
- dosažená cena: 18 000 CZK
dosažená cena: 18 000 CZK
23.10., 13:03 14777 18 000 CZK 26.10., 19:54 14777 18 000 CZK 19.10., 14:41 13956 17 000 CZK 14.10., 17:16 13339 16 000 CZK 17.10., 14:17 12584 16 000 CZK 17.10., 14:16 13339 15 000 CZK 17.10., 14:16 12584 14 000 CZK 13.10., 14:41 13339 13 000 CZK 13.10., 13:25 5473 12 000 CZK 13.10., 14:40 5473 12 000 CZK 13.10., 14:40 13339 11 000 CZK 13.10., 14:40 5473 10 000 CZK 13.10., 14:40 13339 9 500 CZK 13.10., 14:40 5473 9 000 CZK 13.10., 14:40 13339 8 500 CZK 13.10., 14:37 5473 8 000 CZK 13.10., 14:37 13339 7 500 CZK 13.10., 14:36 5473 7 000 CZK 13.10., 14:36 13339 6 500 CZK Olej na plátně, 120,5 x 90,5 cm, rámováno, signováno Hrska.
Metamorphoses – Proměny ženy ve výtvarném umění, S.V.U. Mánes, 2013, s. 262/263.