030 | BĚLČICKÁ HUMNA
MOKRÝ František (1892 - 1975)
- dosažená cena: 2 200 CZK
dosažená cena: 2 200 CZK
24.10., 15:35 7599 2 200 CZK 26.10., 19:58 7599 2 200 CZK 17.10., 20:30 14777 2 000 CZK Olej na lepence, 22 x 48 cm, rámováno, signováno vlevo dole F. V. Mokrý, zezadu opatřeno přípisem s určením.