031 | KRAJINA S DOMEM
HOLAN Karel (1893 - 1953)
- dosažená cena: 58 000 CZK
dosažená cena: 58 000 CZK
24.10., 15:35 7599 58 000 CZK 26.10., 20:00 7599 58 000 CZK 14.10., 12:12 14777 56 000 CZK 19.10., 14:42 13956 56 000 CZK Olej na plátně, 54 x 73 cm, rámováno, datace 1947, signováno vpravo dole K. Holan – 47.
Má vlast - pocta české krajinomalbě, S.V.U. Mánes a Správa Pražského hradu, Praha, 2015, s. 630.