034 | MAROCKÝ VOJÁK
PELC Antonín (1895 - 1967)
- dosažená cena: 33 000 CZK
dosažená cena: 33 000 CZK
24.10., 20:11 7599 33 000 CZK 26.10., 20:06 7599 33 000 CZK 24.10., 16:26 14597 32 000 CZK 24.10., 15:36 7599 31 000 CZK 19.10., 14:42 13956 30 000 CZK Tempera na kartonu, 38,5 x 29 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1941, signováno vpravo nahoře A. Pelc 41 Casablanca.