098 | DAS DORF (VE VSI)
BENEŠ Vlastimil (1919 – 1981)
- dosažená cena: 120 000 CZK
dosažená cena: 120 000 CZK
27.10., 20:07 14777 120 000 CZK 27.10., 20:34 14777 120 000 CZK 27.10., 18:35 5167 110 000 CZK 19.10., 15:00 13956 100 000 CZK Olej na sololitu, 58 x 77,5 cm, rámováno, datace 1974, signováno vpravo dole Beneš 74, zezadu opatřeno přípisem s určením, zezadu soupis č. 23/74.