013 | INTERIÉR LESA
RABAS Václav (1885 - 1954)
- dosažená cena: 130 000 CZK
dosažená cena: 130 000 CZK
24.10., 16:23 14597 130 000 CZK 26.10., 19:24 14597 130 000 CZK 24.10., 15:28 13956 120 000 CZK 13.10., 13:59 14777 110 000 CZK Olej na plátně, 139 x 97 cm, rámováno, datace 1932, signováno vpravo dole Rabas 32, zezadu věnování: Mému synu za maturitu V. Rabas 35, na slepém rámu štítek s č. 30 a č. 14, zezadu zbytek štítku z Umělecké besedy
Má vlast - pocta české krajinomalbě, S.V.U. Mánes a Správa Pražského hradu, Praha, 2015, s. 512.
Skvosty české krajinomalby, Muzeum a galerie v Prostějově, 4. 12. 2015 - 31. 1. 2016, Prostějov, 2016.