099 | VESNICE
FREMUND Richard (1928 – 1969)
- dosažená cena: 50 000 CZK
dosažená cena: 50 000 CZK
24.10., 15:51 7599 50 000 CZK 27.10., 20:36 7599 50 000 CZK 23.10., 13:32 13450 49 000 CZK 23.10., 13:11 14777 48 000 CZK 23.10., 13:31 14777 48 000 CZK 23.10., 13:31 13450 47 000 CZK 23.10., 13:31 14777 46 000 CZK 23.10., 13:31 13450 45 000 CZK 23.10., 13:31 14777 44 000 CZK 23.10., 13:31 13450 43 000 CZK 21.10., 09:19 13450 41 000 CZK 13.10., 13:31 5473 40 000 CZK 19.10., 15:01 13956 40 000 CZK 14.10., 12:16 5473 39 000 CZK 14.10., 12:16 14777 38 000 CZK 14.10., 12:16 5473 32 000 CZK 14.10., 12:16 14777 31 000 CZK Olej na plátně, 65 x 75 cm, rámováno, datace 1951, vpravo dole FREMUND 51.